Thajsko

Hlasujte o nej bar !
Suzi Wong: 7
Shark: 6
Rainbow2: 6
Tilac: 6
Raw Hide: 5
Baccara: 4
Spice Girls: 4
Sheba: 4
Mandarin up: 4
Toy: 3
Long Gun: 3
Angel Witch: 3
Spanky: 3

Cestopisy
Cestopisy Turecko Rumunsko Indie Tatry Kambodža Senegal
Fotky
Fotky Thajsko Malajsie Irák Vietnam Itálie ČR
Blog
Blog

Nejlepší gogo bar v Bangkoku II.?

V minulém blogu o go-go barech v Bangkoku jsme se podívali na Nanu, dnes malý pohled na další známou oblast s go-go bary Soi Cowboy. Začněme opět pár gogo slovíčky na rozšíření základní slovní zásoby:

Soi Cowboy - lokace

Soi Cowboy je asi 200 metrů dlouhá ulice, kde místo obyčejných domů stojí bary. Cowboy se nachází pár metrů od stanic nadzemky (Skytrain - BTS) a metra, které se zde protínají. Stanice metra se jmenuje Sukhumvit, nadzemky Asoke. Ulice je trochu zastrčená mezi vysokými budovami, ale když přijedete skytrainem ze stanice Nana, vystoupíte a podíváte se dolů po směru jízdy mírně doleva za velkou silnici tak ji tam zahlédnete. Metrem je to ještě jednodušší. Vylezete exitem číslo 2 a napovrchu popojdete 20 metrů doprava.

soi cowboy mapa Mapa Soi Cowboy

Bary

První bar, který stojí za zmínku je napravo a jmenuje se Raw Hide. Po 22 hodině tu pravidelně probíhají erotické show, dříve mi připomínal trochu ten bar z filmu Od soumraku do úsvitu v menším provedení, ale loni to zrenovovali a už to neni takové doupě. Nevýhodou je také nestabilita kvalitního personálu. Hned vedle je sesterský bar Long Gun. Jestli někde v Soi Cowboy uvidíte nějakou drsnější show jako třeba střílení šipek, tak je to právě tady. Naproti jsou solidní bary Deja Vu a Tilac, zvláště druhý patří k nejpopulárnějším v Bangkoku. Živá atmosféra, nejnižší ceny lady drinků v Bangkoku(100 Bt) a pisoáry s výhledem do baru jen tak něco nepředčí. Je to jediný bar v Cowboy, kde jsem zahlédl ladyboye. V Deja Vu občas o víkendu probíhají pěkné erotické show.

Napravo následuje pár minibarů např. Cactus a Dundee, kde vám bargirls vyfouknou práci než se nadějete. Jo fakt jsem napsal vyfouknou práci. Jestli tomu nerozumíte tak to znamená, že jste v podobném baru ještě asi nebyli nebo angličtina není vaše silná stránka. Zhruba uprostřed ulice je bar Spice Girls, který vlastní jistý ne moc příjemný pán Arab. Pokud chcete točené pivo ve městě Bangkok za 40 Bt tak doražte do 20:30, kdy končí happy hours.

After Skool naproti je dobrý maximálně opět tak na to, aby vám tam vyfoukli práci a řekli si zato ještě 700 Bt, bary Suzi Wong a Shebas jsou dobré, ale v poslední době neúnosně zvedli ceny pití na nehorázných 150 Bt za pivo a proto si zaslouží bojkot. Můžete je ovšem prozkoumat během happy hours, kdy je pití za polovinu. Nalevo následuje Dollhouse, který je výjimečný happy hours až do 21:30, pivo za 65 Bt, příjemným personálem a pár pěknými tanečnicemi.

Zbytek ulice stojí zato testovat již jen levou stranu. Midnight bar, jehož vlastníkem je opět ten zlý Arab má ceny mimo happy hours vysoké, zvláště lady drinky a barfine, ale v baru pracují jedny z nějkrásnějších bargirls v Bangkoku. Pokud peníze nejsou problém, jděte sem. Předposledním a výborným barem je Shark. Již během happy hours tu uvidíte spousty pěkných bargirls, pivo za 75 / po 20:30 125 Bt. Dost často tu hraje výborná hudba typu Linkin park. Posledním barem je Baccara. Je zde pravděpodobně nejvíce pracujících ze všech barů v Bangkoku, bar má dvě patra, pracující jsou hodně mladé, což oceňují zejména Japonci na které je bar zaměřen. Nevýhodou jsou vyšší ceny-155 Bt za pivo a žádné happy hours

Info je platné pro začátek roku 2010, poměry a ceny v barech se mohou měnit. Pokud máte nějaký typ na bar, který jsem nezmínil tak budu rád když mi napíšete. A jaký je tedy žebříček barů v Soi Cowboy? Je to hodně vyrovnané, ale pokud hledáte optimum z hlediska cen, show a krásy tak mezi pět nej patří určitě:

Blog Thajsko Ind - homepage