Novinky z Thajskai ČR

Dovolená v Hua Hin

Kokos z Hua Hin Kam na dovolenou do Thajska? Jeďte do Hua Hin. Krásné malé město se vším co k Thajsku patří. Ideální zastávka při cestě na jih Thajska. Pěkné vlakové nádraží, noční a vodní trhy. Písečné pláže a nákupní centrum Market Village. To vše jen tři hodiny minivanem z Bangkoku

16.3. 2012

Isánem do Laosu

Slon z Laosu Noční přeplněný bus do severo-thajského Nong Khai. Přechod do Laosu, příjemný hotel ve Vientiane, prohlídka Vientiane - Patuxai. Super večeře u fontány Namphou. V Laosu ještě pořád máte alespoň nějakou šanci zažít Indočínu. Pujčte si kolo a jezděte a poznejte Laos.

6.5. 2010

Soi Cowboy

tuktuk z Bangkoku Pokračování blogu o gogo barech v thajském Bangkoku, stručný popis jednotlivých, zajímavých barů v Soi Cowboy, popis cesty do Soi Cowboy. Populární bary. Jestli sem jdete a jste poprvé v Thajsku, tak je lepší jít s někým kdo už to tu zná.

30.4. 2010

Výlet okolo ostrova

had z ostrova Na výletě kolem jednoho thajského ostrova. Lezení po útesech, plavání kolem pobřeží a průchod džunglí za tmy. Nebudu psát jméno tohoto ostrova, s trochou pátrání ho ale zjistíte. Chovají zde mořské želvy a kousek od mola pěstují korály.

24.7. 2009

Národní park Khao Yai

Lotos z Khao Yai Dvoudenní výlet na motorce do národního parku Khao Yai, ležícím v centrálním Thajsku. Mapa, fotky, opice, sloni, vodopády. I v Thajsku může být pěkná zima. Nespalte se a v raních hodinách si dávejte pozor na slony a na opice. Startovacím místem pro cestu do parku bývá nejčastěji město Pak Chong, 2-3 hodiny z Bangkoku.

20.7. 2011

Jižní Isán

ryze z Isanu Oblast severovýchodního Thajska je charakteristické chudobou, nádhernou přírodou a přátelskými lidmi, kteří mluví svým jazykem. Krátký popis zajímavých míst a měst jižního Isánu. Projděte se prašnou antukovou cestou za nějakou vesnici a kochejte se banánovníky, kokosy a papájami všude kolem.

22.4. 2010

Vítané nepokoje v Bangkoku

taxi v Bangkoku Ozbrojené střety probíhají po celém Thajsku. Zbraní se chopily i děti a potyčky zuří od rána do večera po celé zemi. Většina turistů doufá, že to již brzy skončí, a oni budou moci ven z hotelů. Thajci se opravdu umí bavit, chceteli zažít opravdové peklo, pak buďte v Thajsku od 12. do 16.4.

14.4. 2012

Ostrov Ko Lipe

Ryba z Ko Lipe Býval to jeden z posledních rájů. Ostrov na hranicích Thajska a Malajsie může být dobrou volbou i dnes. Barevný podmořský život a sněhově bílé pláže.

2.2. 2009