thajsko dovolena Kontakt
Thajsko dovolená levně

Dovolená v Thajsku


Dovolená v Thajsku na těchto stránkách je určena všem těm, kteří již nechtějí být během své dovolené závislí na cestovních kancelářích, mají rádi osobní servis a také nezávislost na náladách a na problémech spolucestujících. Chcete poznat Thajsko levně a z té opravdové stránky? Pak využijte našich služeb a pojeďte s námi. Všechny uvedené dovolené lze za příplatek zorganizovat také pro tělesně postižené.


Výhody

thajka


Thajsko je zemí úsměvů a Vaše dovolená se zajisté stane nezapomenutelným zážitkem.Následující nabídku dovolených v Thajsku je možné jakkoliv kombinovat a upravovat podle Vašeho přání. Ceny jsou celkové, zahrnují i letenku ! Všechny uvedené dovolené jsou přibližně o 5000 Kč levnější než u českých CK a navíc obsahují služby(masáže, výlety, uvítací večeře, soukromý průvodce), které většina CK nedokáže nabídnout.


V současné době se nachazím v ČR a proto není možné objednávat dovolené. Děkuji za pochopení.


Hua Hin
Hua Hin

??? Kč

Pokusíme se, aby se Vám Thajsko líbilo a doufáme, že se do něj příští rok budete chtít vrátit. Dovolená zahrnuje podle Vašeho přání buďto neustálou přítomnost průvodce nebo jeho nepřetržitou dosažitelnost na telefonu. Nabízené dovolené jsou nejvhodnější pro max 5 osob, ideální jsou páry nebo 4-členné rodiny. Minimální počet osob je 2. Ubytování je jednoduché, na ostrovech v bungalovech, ve městech v hotelech střední kategorie, zaručujeme maximální čistotu ubytování. Nově jsou přidány i možnosti ubytování ve špičkových rezortech na ostrově Ko Tao, v Hua Hin a Bangkoku. Rozdíl v cenách u stejných zájezdů je závislý na kvalitě ubytování. Ceny jsou kompletní, zahrnují veškeré přesuny po Thajsku, případné vstupné do chrámů, zpáteční letenku do Thajska(předpokládaná cena je 15 000 Kč, při jiných aktuálních cenách letenek je třeba odečíst či přičíst rozdíl), ubytování, služby průvodce, 2-3x různé druhy masáží. Uvítací večeři v Hua Hin. Způsob platby: Letenka + ubytování v ČR, zbytek po příjezdu do Hua Hin.

Ind - Thajsko Thajsko - informace Thajsko - Fotky